PİNK TURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PİNK TURKEY

Pink Turkey Sevenleri Burda Ya Sen Nerdesin ?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ülkenizi Gezmek İStiyorum!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kova Horoz

Ülkenizi Gezmek İStiyorum! Empty
MesajKonu: Ülkenizi Gezmek İStiyorum!   Ülkenizi Gezmek İStiyorum! EmptyPaz Nis. 05, 2009 3:46 pm

-Pop müziğinin yaramaz kızı Pink nisan Ayında çıkan dördüncü albümü "I'm Not Dead-Ben Ölmedim" ile gündemde."Yaramaz" lafını öylesine kullanmadık Pink gerçekten de uslanmayan,uslanmayı da düşünmeyen bi tip.

-Biraz geriden başlayalım.Çocukluğun nasıldı?
-Asıl adım Alecia Moore.1979 Pennsylvania doğumluyum.herkes Pink'in sahne adım olduğunu düşünür.Oysa öyle değil.Küçükken babamdan dinlediğim ninnilerden devşirdiğim bir isim.

-Müzik sevgisi küçük yaşlarda başladı değil mi?
-Doğru.Gençliğimde hep Janis Joplin'i dinlerdim.Bu sevda uğruna 14 yaşındayken evi terkettim.20 yaşımda "Can't Take Me Home" adlı ilk albümümü çıkardım.Elde Ettiğim yüksek satış rakamları ve kazandığım Grammy ödülleri sayesinde adımı duyurdum.

-Film Teklifleri Alıyor musun?
-Evet."Charli'nin Melekleri;Tam Gaz" filminde küçük bir rolüm vardı.Sinemayı sevdim.Doğru dürüst bir teklif gelirse beyazperde de yine boy gösterebilirim.

-Albümünün adı "I'm Not Dead".Neden bu isim?...
-Bir uyanış sürecini ifade ediyor.Bir sürü şey olmuştu ama ben 25 yaşımı geçtikten sonra kendimi uyanmış hissettim.Her şeyimi bildiğimi sandığım bir anda öğrenecek çok şeyimin olduğunun farkına vardım.

-İlk Single olan "Stupid girls"ü kimler için yazdın?
-'Stupid Girls' herkes ve hiçkimseyle ilgili.'Stupid Girls' benim de dahil olduğum ünlüler dünyasının,içi boş yıldızlarına gönderme yapan bir çalışma.Çevremde gördüğüm herşey aslında bize televizyonda gösterilenler.Bize dayatılan hayatlar dışında başka hayatlar da var.Daha az alışveriş,dış dünyaya daha çok ilgi insanın gelişmesini sağlar.

-Evlilik Nasıl Gidiyor?
-Geçtiğimiz ocak ayında Carey Hart ile evlendim.Costa Rica'da sahilde bir tören yaptık.Carey profesyönel motokrosçu,aktör ve dövme dükkanı sahibidir.Birbirimizi seviyoruz ve çok mutluyuz.

-Türkiye'yi biliyormusun?
-2004 yılının temmuz ayında ülkenize gelmiştim.İstanbul'a hayran kaldım.Ama yetmedi.Bir Dahaki sefere gelip ülkenizi doya doya gezeceğim

alıntı...
http://pinkturkey.yetkinforum.com

Ülkenizi Gezmek İStiyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası